Oferta studiów dla uczniów szkół średnich:

•  Uczysz się i studiujesz…

Jeśli jesteś ambitny i chcesz szybko osiągnąć swój cel i ukończyć studia, które pomogą Ci odnieść sukces na rynku pracy ta oferta studiów na pewno Cię zainteresuje.

• Zdobywasz praktyczne umiejętności….

Chcesz nauczyć się pisać ciekawe i użyteczne aplikacje webowe, oprogramowywać urządzenia mobilne, tworzyć środowiska dla gier oraz lekką ale ambitną grafikę- skorzystaj z naszej oferty edukacyjnej i rozpocznij studiowanie jeszcze jako uczeń szkoły średniej.

• Nie tracisz czasu i oszczędzasz pieniądze….

Studiując jeszcze jako uczeń ostatniej klasy szkoły średniej zaoszczędzasz na czasie korzystając przy tym z atrakcyjnej oferty studiów Informatyki dla zdolnych uczniów szkół średnich.

Zasady studiowania

• Czesne 250 zł/miesiąc (12 miesięcy)
  • Brak wpisowego
  • Układamy plan zajęć pod Ciebie (jak najmniej okienek; ile się da przez Internet)
  • zajęcia 2 razy w tygodniu: piątki od 16.00-19.15 i w soboty od 8.15-15.15

Szczegóły oferty znajdują się w dziale Kancelarii.

Bliższe informacje: biurowsiz@gmail.com, tel: (33) 822 90 70, 506 495 335