Oferta WSIZ dla biznesu IT

WSIZ entuzjastycznie wspiera rozwój sektora IT naszego regionu. Klientom biznesowym oferujemy:

 • Wsparcie kampanii HR, testowanie kandydatów na programistów/sysadmin-ów

  Korzystając z naszej bazy dydaktycznej przeprowadzamy wstępny screening i kompletny raport o zdolnościach wybranych przez Państwa kandydatów na programistów i administratorów sieci. Raport formuujemy w skali codeforces.com z wyszczególnieniem poziomu kandydatów w wybranych przez Państwa obszarach IT.

 • Wsparcie kampanii HR, dobór programistów/sysadminów ze studentów WSIZ

  Programiści są drodzy? Doświadczeni napewno. Mamy dobry przegląd pojawiających się nowych talentów, i oferujemy usługi rekrutacyjne tych świetnie zapowiadających się specjalistów IT.

 • Testy architektur soft-/hardwarowych w ramach prac dyplomowych @wsi.edu

  Architektura soft-/hardwareowa WSIZ pozwala na przeprowadzanie testów nowych rozwiązań IT. Zastanawiasz się nad implementacją architektury thin-client w swojej firmie? Potrzebujesz przetestować wybrane konfiguracje Twoich serwerów? Chcesz sprawdzić wstępnie możliwości nowych architektur embedded dla Twoich urządzeń? Chcesz przetestować nowe serwery, kóre planujesz zakupić w USA/UK/Niemczech? Słyszałeś o nowym frameworku softwarowym, który świetnie pasowałby do Twojej firmy  — oferujemy możliwość przetestowania tych rozwiązań przez dobrane wspólnie zespoły 2-6 studentów ze wskazanymi przez Ciebie kompetencjami. Rozwiązania są testowane w ramach Zespołowych Projektów Informatycznych (5 semestr, roczna praca z tematem) lub Pracy Dyplomowych (7 semestr, roczna praca z tematem). Podejmujemy się chętnie nowych wyzwań, dla których  dokumentacja jest trudno-dostępna lub wyłącznie w językach obcych. Nie marnuj czasu swoich specjalistów IT- skorzystaj z naszej oferty.

 • Wsparcie outsource’ingu

  Oferujemy pomoc w konstrukcji polskich działów outsourcing’owych dla Państwa firm. Podejmujemy się organizacji zespołów programistów/adminów i kompleksowego wsparcia początkowej działalności tych zespołów z angielskim/niemieckim/rosyjskim i chińskim jezykiem kontaktowym.

 • Hosting eventów i szkoleń

  Z naszym zapleczem dydaktycznym potrafimy w krótkim czasie przygotować dla Państwa bazę do wszelkiego typu szkoleń, konferencji czy też prezentacji. Oferujemy poza wysokiej jakości salami i organizacją obsługi cateringowej dostęp do wybranych przez Państwa technologii IT (pracownie komputerowe, hostowanie wybranego przez Państwa oprogramowania, również w formie maszyn wirtualnych na Państwa lub naszych serwerach).

Firmy zainteresowane partnerstwem prosimy o kontakt na: biurowsiz@gmail.com