Płatne staże i Praktyki zawodowe

Aktualne oferty pracy

  Praca.pl to portal dla osób rozwijających swoją zawodową karierę oraz przedsiębiorców, którzy szukają najlepszych specjalistów. Studentów, chcących odnaleźć aktualne oferty od pracodawców w regionie, zapraszamy do działu: praca Bielsko-Biała.

 • Poszukiwany Programista C#

  Firma Zorius.pl sp. Z o.o. SPK specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie systemów zarządzania poszukuje programisty. Szczegóły oferty w dokumencie Zorius_Programista.

 • Poszukiwany Programista

  Firma Relyon Recruitment zajmująca się rekrutacją dla firmy Axxiome, mającej swoją siedzibę we Wrocławiu poszukuje pilnie Programisty dla swojego klienta. Szczegóły oferty w dokumencie Axxiome_Programista.

 • Poszukiwany LabView Developer

  Międzynarodowa firma projektująca, produkująca i zajmująca się serwisem systemów i podzespołów sterujących dla silników lotniczych i przemysłowych, turbin i innych urządzeń wytwarzających energię poszukuje osobę na stanowisko „LabView Developer”. Szczegóły oferty w załączniku LabView Dev-oferta.

 • Poszukiwany Analityk danych

  Platforma internetowa Clicktrans do zlecenia transportu dużych przesyłek na terytorium Polski i Europy poszukuje osób na stanowisko „Analityk danych”. Szczegóły oferty w załączniku Analityk danych.

 • Poszukiwany Informatyk

  Agencja pracy Randstad poszukuje kandydatów na stanowisko „Informatyk”. Szczegóły oferty w załączniku Informatyk.

—————————————————

Szukasz pracy – przeczytaj

 • 4 porady – co wpisać do CV, nie mając doświadczenia zawodowego?


  To naturalne, że na początku kariery nie masz dużego doświadczenia zawodowego zdobytego w wielu firmach. Twój życiorys nadal może jednak przykuwać uwagę pracodawców. Skup się na swoich celach zawodowych, cennych umiejętnościach i odbytych stażach lub praktykach.

   

  Porada 1: Określ swoje kompetencje – miękkie i twarde
  Obecnie na rynku pracy coraz większe znaczenie mają umiejętności miękkie, np. komunikatywność, elastyczność, sprawne zarządzanie sobą w czasie. Na pewno posiadasz co najmniej kilka kompetencji miękkich, które wyróżniają Cię na tle innych kandydatów. Możesz potwierdzić je sytuacjami ze studiów, kiedy np. potrzebna była inicjatywa i kreatywność. Nie pomijaj też umiejętności twardych. Może o nich świadczyć np. ukończony kurs komputerowy lub certyfikat z języka angielskiego.

   

  Porada 2: Wypisz swoje cele zawodowe
  Przedstaw podsumowanie zawodowe – dokument zyska w ten sposób na atrakcyjności. Warto napisać kilka zdań o tym, co chcesz osiągnąć i do czego zmierzasz w swojej karierze. Wspomnij o wiedzy, którą zyskałeś, wymień swoje osiągnięcia oraz zawrzyj informacje o tym, czego pragniesz się nauczyć.

   

  Porada 3: Pochwal się szkoleniami i działalnością non-profit
  Osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy zwykle angażowały się już wcześniej w różne aktywności. Mógł to być np. wolontariat lub zajęcie dorywcze, np. udzielanie korepetycji albo praca w restauracji. Pochwal się też w CV praktykami, stażem, działalnością w kole naukowym lub organizacji studenckiej, szkoleniem i kursem podnoszącym kwalifikacje.

   

  Porada 4: Wspomnij o swoich zainteresowaniach
  Jeśli chcesz, aby Twój życiorys zyskał na atrakcyjności, wypisz kilka swoich najważniejszych pasji. Mogą być one związane z branżą, w której chcesz pracować, ale nie tylko. Kandydat mający zainteresowania wzbudza ciekawość, a jego aplikacja nie wygląda tak samo, jak pozostałych osób. Pracodawca dowie się dzięki temu więcej o Twojej osobowości.
  Przeczytaj również: http://porady.pracuj.pl/zycie-zawodowe/wymiar-czasu-pracy-na-pelny-etat-jak-go-okreslic

 •  

 


Partnerzy

praca Bielsko-Biała