Poradniki

Nie jesteś pewien jakie są wymagania dotyczące realizacji Twoich projektów? Koniecznie zajrzyj do poniższych poradników!

Mój 5 semestr – czyli realizuję swój Zespołowy Projekt Informatyczny

Poradnik na 5 semestr dotyczący realizacji Zespołowego Projektu Informatycznego.

Mój 6 i 7 semestr – czyli realizuję swoją Pracę Dyplomową

Poradnik na 6 i 7 semestr dotyczący realizacji Pracy Dyplomowej.

Realizacja praktyk zawodowych i dyplomowych w WSIZ

Poradnik dotyczący realizacji praktyk zawodowych oraz dyplomowych.

Plannery

Chcesz zwiększyć swoją produktywność? Skorzystaj ze skutecznych technik planowania! Dzięki nim przyśpieszysz swoją naukę i zwiększysz wydajność w pracy! Kliknij w ikonkę plannera i pobierz plik PDF ze wzorem wypełnienia oraz czystym szablonem!

Dzienny plan nauki

Planuj swoją naukę na każdy dzień i pracuj wydajnie!

Tygodniowy planner

Zwiększ swoją produktywność dzięki usystematyzowaniu planów na cały tydzień!

Smart goals

Przejdź na wyższy poziom efektywności dzięki wyjątkowej metodzie wyznaczania celów!

Garść dobrych rad

Chcesz zwiększać swoją efektywność, ale nie jesteś pewien od czego zacząć? Oto garść dobrych pomysłów na start!

Praktyczne porady

Nawet taki słynny bogacz jak Wokulski, znany z „Lalki” Prusa, „jako student (…) przez nędzę szedł do wiedzy”. Czasy się zmieniły, jednak pewne rzeczy pozostały podobne. Żacy wciąż nie są kojarzeni z wielkim majątkiem.

Badania pokazują, że aż 13% Polaków w wieku 18–24 w ogóle nie oszczędza pieniędzy miesięcznie, z kolei 27% oszczędza poniżej 100 zł. Jedynie 19% respondentów twierdzi, że są w stanie zaoszczędzić ponad 500 zł miesięcznie. Studencka rzeczywistość nie jest prosta; szczególnie gdy koszta utrzymania rosną z miesiąca na miesiąc.

Właśnie z tego powodu serwis Hello Finance przygotował przewodnik po zarządzaniu budżetem dla studentów. Znajdziesz tam sposoby na zmniejszenie wydatków, zdobycie dodatkowych środków, znalezienie taniego lokum, a nawet oszczędzannie w ramach skromnego studenckiego budżetu. Jeśli nie wiesz co to jest „efekt latte”, a wysokie ceny przyprawiają Cię o zawrót głowy — koniecznie przeczytaj ten artykuł! A jeśli szukasz nowej ścieżki rozwoju, warto zapoznać się z artykułem na temat wolontariatu na studiach. Dowiesz się z niego, jak znaleźć wolontariat i jak uwzględnić go w CV, aby przykuć uwagę potencjalnego pracodawcy. Wolontariat to nie tylko szlachetne zajęcie, ale też sposób na wyróżnienie się spośród kandydatów na rynku pracy. Nasi eksperci podpowiadają, jak wolontariat w CV wygląda z perspektywy rekruterów.

Zachęcamy do lektury i przede wszystkim dalszego rozwoju – finansowego i zawodowego!

Chcesz pozostać na bieżąco z poradami, newsami i ciekawostkami?

Dodaj nas na LinkedIn!
Obserwuj nas na IG!
Polub nas na FB!