Specjalizacja Webdeveloper

W ramach specjalizacji poznasz wszystkie elementy cyklu tworzenia aplikacji webowych: od projektowania UX, przez responsywny webdesign, po konstrukcję aplikacji webowych, ich części backendowych, oraz narzędzi zautomatyzowanego testowania. Wybierając te elementy, które najbardziej pasują do twoich pasji i ambicji, otworzysz sobie drogę do kariery swoich marzeń.
 
 

Fullstack Developer

Poznasz kompletny zestaw technologii potrzebnych do zbudowania pełnego funkcjonalnego portalu webowego „od zera”. Rola dla mających pomysł na własną działalność IT, lub lubiących pracę w małych dynamicznych zespołach.

Frontend Developer

Poznasz najnowsze narzędzia budowania responsywnych aplikacji webowych. Rola pasjonatów starannych ślicznych aplikacji z naciskiem na mobile-first.

Estetyczne, responsywne i wydajne aplikacje webowe

________

Program specjalizacji obejmuje pełny zakres technologii wymaganych od deweloperów aplikacji webowych w nowoczesnych firmach branży IT. Nasi absolwenci potrafią z jednej strony tworzyć pełne aplikacje webowe we własnym zakresie, a z drugiej są gotowi do integracji z typowymi zespołami pracującymi nad aplikacjami webowymi w małych firmach i dużych korporacjach.
  • Webdesign: responsive i mobile-first,
  • Implementacja designu w HTML, CSS i wybranych frameworkach typu Bootstrap,
  • Konstrukcja aplikacji webowych w oparciu o Javascript/Typescript i wybrane frameworki typu Angular,
  • Wydajne i zaawansowane warstwy backendowe w oparciu o NodeJS, integrujące sie z bazami danych (PostgreSQL, NoSQL),
  • Automatyzację testowania aplikacji webowych przy użyciu rozwiązań typu Selenium Webdriver

Specjalizacja Webdeveloper

Zdobądź pracę swoich marzeń

 
 

Web QA Engineer

Automatyzacja procesu testowania aplikacji webowych, dbająca o stabilność i dobre zachowanie aplikacji na wszelkich rodzajach i wersjach urządzeń.

Frontend Developer

Implementacja zaawansowanych projektów frontowych, integrująca udostępnione zasoby graficzne. Oprogramowanie logiki i interakcji aplikacji w JS/Typescript. 

CMS Developer

Konfiguracja i dostosowanie narzędzi typu CMS/ShoppingCart (WordPress, Drupal, Prestashop, Magento) do estetycznych i funkcjonalnych wymogów klientów. 

Fullstack Developer

Staranna implementacja projektów frontowych, oraz implementacja wszystkich koniecznych serwisów backendowych (integracja z bazami danych i innymi serwisami). 

UX/UI Designer

Tworzenie modelu aplikacji webowej, z planem widoków i interakcji z użytkownikiem, mając na uwadze nowoczesny RWD.