IMG_7954

W sobotę 26 stycznia 2019 roku o godzinie 11.20 Rektor WSIZ prof. dr n.f., dr inż. Piotr Marecki otworzył uroczystość rozdania nagród laureatom konkursów tematycznych 2018. Na galę zaproszeni zostali wykładowcy i studenci WSIZ. Laureaci konkursów programistycznego i graficznego zostali obdarowani hojnymi nagrodami, których sponsorami byli: WSIZ, Artur Rosiewicz Optyka, White Press Media, Centrum inżynieryjne, Rekord, Jujubee, Lunar, Techniplast, Wizja Net, DJMW Technik.

Atmosfera ogólnej motywacji i radości, która udzieliła się wszystkim obecnym na tym wydarzeniu, jeszcze raz utwierdziła nas w przekonaniu o słuszności działań podejmowanych przez naszą uczelnię w celu współtworzenia z regionalnym rynkiem pracy, dodatkowych przestrzeni dla rozwoju umiejętności zawodowych studentów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z uroczystości.