Z nami sukces zawodowy masz w zasięgu ręki.

Wystarczy, że wybierzesz profil, w którym będziesz chciał się rozwijać przez kolejne trzy lata:

 • Grafik Komputerowy

  Poznasz Photoshop,  Blender, Coreldraw, Unity 3D, OpenGL i stworzysz własne portfolio projektów z zakresu grafiki reklamowej 2D oraz wizualizacji 3D. Zobacz więcej na stronie Specjalizacji Grafika Komputerowa.

 • Koder/Programista

  Nauczysz się programować w Javie, C# i Androidzie oraz urządzenia embedded. Uzyskasz pomoc w konkursach topcoder.com i codeforces.com. Zobacz więcej na stronie Specjalizacji Programowanie.

 • Administrator Sieci

  Nauczysz się administrować Windows/Linux/Cisco IOS i poznasz języki skryptowe (Shell, Python), routing i monitorowanie LAN/WAN

 • Programista / Webdeveloper

  Poznasz HTML, CSS, PHP, JavaScript, AJAX + frameworki (WordPress/Joomla/Drupal) oraz nauczysz się tworzenia, administracji i optymalizacji serwisów internetowych. Będziesz potrafił analizować ruch na stronach i prowadzić kampanie reklamowe w Internecie.

  Zobacz więcej na stronie Programowanie witryn internetowych.

Wszystkie specjalności rozwijamy od poziomu zupełnie podstawowego (podchodzimy indywidualnie do każdego studenta), do poziomu wymaganego na job interview.

Najlepszym studentom oferujemy ciekawe praktyki i pomagamy znaleźć pracę w firmach partnerskich. Z nami zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces w branży IT.

Ogólne zasady studiowania

 • Czesne na studiach wynosi 500 PLN na miesiąc (10 miesięcy w roku);
 • +250 PLN/miesiąc (2 miesiące wakacyjne; w tym: konsultacje, indywidualne wspieranie projektów studentów);
 • atrakcyjny system pomocy materialnej dla studentów już od I semestru;
 • Termin rozpoczęcia semestru zimowego 2019/2020: 1 października 2019;
 • Nowoczesny program nauczania dostosowany do aktualnych trendów panujących na rynku pracy (patrz Propozycja Planu Studiów na cały cykl kształcenia od 1 października 2019r.);
 • co najmniej 30% zajęć do wyboru przez studentów.

 

Jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej – nie zwlekaj. Pamiętaj, że traktujemy Cię jak Klienta a nie tylko Studenta. Napisz do nas lub zadzwoń a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Więcej informacji pod numerami telefonów: 506 495 335 i (33) 822 90 70 oraz pod adresem e-mail: biurowsiz@gmail.com

Jesteś zdecydowany i chcesz u nas podjąć naukę, zapraszamy do skorzystania z internetowego systemu rejestrowania na studia inżynierskie.

Formularz rejestracyjny