Partnerstwo nauki i biznesu

współpraca WSIZ z lokalnymi przedsiębiorstwami IT z rejonu Podbeskidzia

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania od paru lat aktywnie rozwija współpracę z firmami z lokalnego rynku pracy i z zagranicy. Jesteśmy otwarci na tworzenie partnerstw z sektorem przedsiębiorstw i podejmowaniem różnego rodzaju wspólnych inicjatyw, które umożliwią wykorzystanie potencjału twórczego naszych studentów i absolwentów. Nasi partnerzy mają między innymi możliwość kształtowania kierunków kształcenia kluczowych dla rozwoju sektora biznesu regionu Śląska poprzez prowadzenie warsztatów i prelekcji przez doświadczonych pracowników firm, współorganizowanie workshopów dziedzinowych i konkursów tematycznych.

 
 

Poznaj przedsiębiorstwa, z którymi współpracujemy

 

CodeTown

Code Town to bielska firma zajmująca się outsourcingiem programistycznym, tworzeniem stron, sklepów oraz wizytówek internetowych czy aplikacji mobilnych. Zespół Code Town tworzą wykwalifikowani inżynierowie i menadżerowie – specjaliści w swoich dziedzinach!

WizjaNet

Firma WizjaNet zajmuje się świadczeniem usług informatycznych, programistycznych oraz e-marketingiem. Tworzy dedykowane rozwiązania dla biznesu i oświaty, a w jej skład wchodzą najlepsi specjaliści sektora IT.

Rekord SI

Firma Rekord SI w swojej ofercie posiada najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej i przedsiębiorstw produkcyjnych. REKORD SI została założona w 1989, a jej założycielem jest Janusz Szymura.

Selleo

Selleo to firma programistyczna, która od ponad 15 lat tworzy aplikacje webowe i mobilne dla klientów z Europy, USA, Kanady i Australii. Projektuje i buduje zaawansowane systemy informatyczne w szerokim spektrum branż (m.in. eLearning czy eCommerce) i technologii (m.in. Ruby on Rails czy ReactJS).

ebTech

ebTech to lokalna firma informatyczna, zajmująca się wsparciem serwisowym, wdrożeniowym i usługami doradczymi w zakresie obsługi IT.


Twoja firma jest zainteresowana współpracą z WSIZ?

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach i możliwościach partnerstwa?

Zadzwoń 33 822 90 70,506 495 335 lub napisz: biurowsiz@gmail.com a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania i ustalimy wspólny termin spotkania z przedstawicielami uczelni.